в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Тонометр напівавтоматичний Rossmax MG 40

Тонометр напівавтоматичний Rossmax MG 40
Наявність: Распродано
Виробник Rossmax
Ціна 900грн.
Notify if available
Опис

Тонометр напівавтоматичний Rossmax MG 40 з великими цифрами - це індивідуальний медичний помічник, розроблений для тих, хто воліє стежити за своїм здоров'ям. Стильний і компактний, це високотехнологічний прилад, створений із застосуванням новітніх технологій відомим швейцарським виробником медтехніки Россмакс.

Технологія та принцип роботи

Дана модель відноситься до тонометрів з напівавтоматичним циклом вимірювання. Це означає, що манжета апарату накачується вручну, як і в механічних приладах. Всі інші необхідні дії - безпосередньо вимір і спуск повітря з манжети - тонометр MG 40 виконує сам. При цьому процес нагнітання повітря знаходиться також під контролем пристрою, який простежить за правильністю виконання процедури.

Незважаючи на скромні розміри корпусу і доступну діючу на тонометр напівавтоматичний Rossmax MG 40 ціну, пристрій володіє високою точністю вимірювань і відповідає міжнародним стандартам якості Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я. При цьому, обладнаний рідкокристалічним дисплеєм з великими цифрами, він простий і зрозумілий в експлуатації. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс мінімально навантажений елементами управління, представленими двома кнопками - для включення / вимикання приладу і перегляду збережених вимірювань.

2 в 1: тонометр і щоденник

Тонометр MG 40 оснащений вбудованою пам'яттю, що дозволяє зберігати результати останніх 90 вимірювань. Це дає можливість порівнювати показники АТ в різних станах (стрес / спокій) і різний час, і таким чином контролювати здоров'я більш ефективно.

Крім цього, тонометр вміє визначати поточний пульс і виводити попередження у разі підвищеного тиску, що представляє ризик для здоров'я. Розробники «навчили» пристрій виробляти звукову індикацію подій і виводити результати на екран великим шрифтом, що значно полегшує роботу з приладом людям з ослабленим зором.

Інтернет-магазин Доммедтехнікі пропонує купити тонометр напівавтоматичний Rossmax MG 40 в Києві з можливістю доставки в будь-яке місто на території України.

Особливості, характеристики напівавтоматичного тонометра Rossmax MG40:

У комплект поставки входить:

  1. Електронний напівавтоматичний тонометр Rossmax MG 40;
  2. Патентування конічна манжета (не містить латексу);
  3. Елементи живлення приладу (4 батареї АА);
  4. Футляр для перенесення приладу;
  5. Керівництво користувача.
  6. Гарантія 5 років.
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: