в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Напівавтоматичний тонометр AND UA-604
Напівавтоматичний тонометр AND UA-604 від відомого японського виробника медичної техніки є одним з н
750грн.
Податок на обмін: 750грн.
Напівавтоматичні тонометри

Напівавтоматичний тонометр купити

Напівавтоматичний тонометр - це простий, але точний прилад для контролю артеріального тиску і пульсу в домашніх умовах. Принцип роботи тонометрів-напівавтоматів в цілому має багато спільного з повністю автоматичними приладами, але володіє власними перевагами. На відміну від повністю автоматизованих різновидів, такі тонометри мають гумову грушу для самостійного нагнітання повітря.

Пристрій відображає отримані результати на екрані рідкокристалічного дисплея всього вже через кілька секунд після виміру. Аналогічно, апарат може визначати і пульс: як показують відгуки, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс допоможе швидко розібратися, де які показники. Діючі на тонометри напівавтоматичні ціни, а також їх компактність, робить це обладнання відмінним варіантом для відряджень або подорожей.

Тонометр-напівавтомат харчується від звичайної пальчикової батарейки, ресурсу якої вистачає приблизно на 2000 вимірювань. Завдяки осцилометрична методикою вимірювання, похибка показань приладу не перевищує 2-3%. Зручний розмір манжетки, що становить близько 20-30 см, дозволяє легко регулювати її для кожного вимірювання індивідуально.

Ще одна причина купити напівавтоматичний тонометр - функція збереження останніх вимірювань в пам'ять для подальшої роботи з ними. Крім того, завдяки різним аксесуарам (таким як манжета великого розміру або запасна гумова груша) і комплектуючих, роботу з приладом, а також його обслуговування можна зробити більш простим і комфортним.

Інтернет-магазин Доммедтехнікі пропонує якісні напівавтоматичні тонометри від провідних виробників Gamma, Microlife, Rossmax і Citizen з доставкою в Київ та інші міста України.