в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Ця категорія порожня.
Механічні тонометри

Тонометр механічний купити

Однією з найактуальніших проблем в світі сучасної медицини стало підвищення артеріального тиску. Високі показники АТ можуть призвести до серйозних наслідків: ниркова недостатність, сліпота, інсульт або інфаркт. Але далеко не все тут залежить від лікаря: найбільш важливий постійний самоконтроль. Тому людям, схильним до підвищення тиску лікарі рекомендують купити тонометр механічний.

Завдання кожного гіпертоніка (як і будь-якої людини, відповідально ставиться до свого здоров'я) - регулярно контролювати свій тиск, вести записи і порівнювати результати. Це дозволяє лікарю більш ефективно вибирати лікування і препарати, запобігати ускладнення і інші небажані наслідки.

Тонометр дозволяє швидко встановити поточний артеріальний тиск в домашніх умовах. Компактний і простий у використанні, цей прилад здатний здійснювати вимірювання артеріального тиску з високою точністю. Як кажуть про тонометрі механічному відгуки, простота - не єдина його перевага. Пристрій відрізняється надійністю і довговічністю використання. На відміну від високотехнологічних автоматизованих тонометрів, механічна версія ніколи не дасть збій і буде працювати незалежно від батарейок або електрики. Крім того, з усіх різновидів приладів для контролю артеріального тиску, це найдоступніший варіант - діюча на тонометр механічний ціна нижче, ніж у аналогічних приладів.

Найчастіше такий прилад можна зустріти в медустановах, так як він невибагливий в обслуговуванні і вимагає мінімальних знань і підготовки. Для використання механічного тонометра необхідно ознайомитися з невеликою інструкцією. Оскільки робота приладу повністю заснована на ручному принципі, необхідно самостійно накачувати повітря і стежити за всіма показниками.

Інтернет-магазин медичного обладнання Доммедтехнікі пропонує купити тонометри механічні в Україні з гарантією і доставкою по всій країні.