в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Ця категорія порожня.
Автоматичні тонометри

Тонометри автоматичні купити

Автоматичні тонометри - це високотехнологічна сучасна альтернатива застарілим механічних приладів вимірювання артеріального тиску. Завдяки простому інтерфейсу і повністю автоматизованому принципом роботи, апарат дозволяє вимірювати тиск без сторонньої допомоги. Компактність і діюча на тонометри автоматичні ціна роблять ці прилади незамінним помічником в домашніх умовах.

Не дивлячись на те що пристрій розроблено за новітніми технологіями, для того щоб користуватися тонометром не обов'язково читати товсті інструкції або дивитися відео-уроки. Після закріплення приладу на руці основні його функції доступні після натискання всього однієї кнопки.

Простота і комфорт - далеко не єдині причини купити тонометри автоматичні. На відміну від свого механічного попередника, апарат вміє не тільки міряти тиск, але має низку додаткових корисних функцій. Цей прилад може відтворювати такі параметри як пульс і аритмія, що як показують відгуки, є дуже корисною функцією.

Більшість моделей представлених в нашому інтернет-магазині мають вбудовану пам'ять, що дозволяє зберігати і порівнювати результати попередніх тестів. А деякі з них вміють синхронізуватися з ПК для більш зручної обробки даних. Не дивлячись на велику різноманітність модифікацій, навіть тонометр автоматичний недорогий має високу точність результатів, роблячи при цьому завмер набагато швидше, ніж механічний варіант.

Розрізняють такі різновиди автоматичних тонометрів:

  1. Плечові. Найбільш поширений варіант, оптимально підходить для швидкого вимірювання артеріального тиску
  2. Для пальця. Компактний апарат зі скромним функціоналом, зручний для використання на роботі або в дорозі
  3. Зап'ястні. Зручна модель для виміру тиску і пульсу

Ми пропонуємо якісні тонометри-автомати з доставкою в Київ, Одесу та інші міста України.