в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Ця категорія порожня.
Автоматичні тонометри на зап'ястя

Купити автоматичний тонометр на зап'ястя

Завдяки постійному технологічному розвитку, сучасна медицина давно вийшла за межі медустанов. Спеціалізовані прилади здатні надавати консультації без лікаря в будь-яких умовах: вдома, на роботі або на тренуваннях. Одним з таких апаратів став автоматичний тонометр на зап'ястя. Це найкомпактніший з усіх пристроїв для вимірювання артеріального тиску.

Незважаючи на багатий функціонал, такий тонометр дуже простий у використанні. Завдяки зручному кріпленню на зап'ясті, пристрій відмінно підходить людям, які ведуть активний спосіб життя. Аналогічно авто-тонометрам, всі робочі процеси тут повністю автоматизовані і не потребують ніякого зовнішнього участі.

Звичайно, діюча на тонометр автоматичний на зап'ястя ціна вище в порівнянні з його механічним аналогом. Але зручний багатофункціональний гаджет повністю виправдовує свою вартість. Крім того що апарат сам накачує повітря і показує поточний АТ з високою точністю, він здатний визначати також показники і характеристика пульсу. Результати, отримані після тесту, виводяться на цифровий дисплей з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Як показують автоматичного тонометра на зап'ястя відгуки, додаткові функції, якими виробники оснащують свої моделі, виявляються дуже корисними. Наприклад, багато користувачів високо оцінили індикатори аритмії, повідомляють про порушення в пульсування крові. Крім цього, інтелектуальні системи вимірювання мають можливість архівувати і зберігати ці дані протягом тривалого часу.

Причиною, чому багато хто приймає рішення купити автоматичний тонометр на зап'ястя, є його компактність. Це одне з основних переваг апарату, оскільки завдяки цьому прилад можна використовувати де завгодно: брати з собою в поїздки, на роботу або контролювати своє здоров'я під час пробіжки.