в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Автоматичний тонометр на зап'ястя Longevita ВР-2206
Автоматичний тонометр на зап'ястя Longevita ВР-2206 призначається для того щоб мати можливість с
670грн.
Податок на обмін: 670грн.
Автоматичні тонометри на зап'ястя

Купити автоматичний тонометр на зап'ястя

Завдяки постійному технологічному розвитку, сучасна медицина давно вийшла за межі медустанов. Спеціалізовані прилади здатні надавати консультації без лікаря в будь-яких умовах: вдома, на роботі або на тренуваннях. Одним з таких апаратів став автоматичний тонометр на зап'ястя. Це найкомпактніший з усіх пристроїв для вимірювання артеріального тиску.

Незважаючи на багатий функціонал, такий тонометр дуже простий у використанні. Завдяки зручному кріпленню на зап'ясті, пристрій відмінно підходить людям, які ведуть активний спосіб життя. Аналогічно авто-тонометрам, всі робочі процеси тут повністю автоматизовані і не потребують ніякого зовнішнього участі.

Звичайно, діюча на тонометр автоматичний на зап'ястя ціна вище в порівнянні з його механічним аналогом. Але зручний багатофункціональний гаджет повністю виправдовує свою вартість. Крім того що апарат сам накачує повітря і показує поточний АТ з високою точністю, він здатний визначати також показники і характеристика пульсу. Результати, отримані після тесту, виводяться на цифровий дисплей з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Як показують автоматичного тонометра на зап'ястя відгуки, додаткові функції, якими виробники оснащують свої моделі, виявляються дуже корисними. Наприклад, багато користувачів високо оцінили індикатори аритмії, повідомляють про порушення в пульсування крові. Крім цього, інтелектуальні системи вимірювання мають можливість архівувати і зберігати ці дані протягом тривалого часу.

Причиною, чому багато хто приймає рішення купити автоматичний тонометр на зап'ястя, є його компактність. Це одне з основних переваг апарату, оскільки завдяки цьому прилад можна використовувати де завгодно: брати з собою в поїздки, на роботу або контролювати своє здоров'я під час пробіжки.