в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Безконтактний електронний інфрачервоний термометр DT-8809C
Інфрачервоний безконтактний термометр призначений для вимірювання температури тіла людини незалежно
500грн.
Податок на обмін: 500грн.
ТЕРМОМЕТРИ

Сучасна людина не уявляє свого життя без термометра, за допомогою якого можна зробити діагностику самопочуття вимірявши температуру тіла. Будь-термометр вимірює температуру тіла, але наскільки точно? Дітям складно виміряти температуру за допомогою ртутного градусника, він легко б'ється, його складно утримати, скло холодить шкіру, похибка становить 0,1 ° С. Електронний прилад простий і приємний тактильно, багато моделей стійкі до вологи, похибка становить 0,5 ° С. Інфрачервоний досить точний термометр, його легко використовувати, не потрібно контакт з шкірою, допустима похибка складає від 0,1 ° С до 1 ° С.

Види термометрів

Найважливішим клінічним показником є ​​температура тіла. Незначне підвищення температури вказує на вогнище захворювання, який вкрай важливо вчасно діагностувати і вилікувати. Існує кілька видів термометрів:

Правила вимірювання термометром

Медичний термометр для тіла - важлива складова аптечки, яка призначена для вимірювання температурних показників. Перевіряти наявність температурних відхилень можна різними способами:

Медичні термометри в Україні представлені безліччю моделей. Точність приладу залежить від дотримання правил експлуатації термометра. При знятті температурних показників потрібно пам'ятати про деякі нюанси:

Будьте дуже обережні і пильні при вимірюванні показників у дитини. Не залишайте дитину з ртутним градусником і градусником зі скла наодинці. Осколки від розбитого приладу і випаровування ртуті несуть величезну небезпеку для здоров'я вашої сім'ї.

Важливий вибір

Який же градусник краще вибрати? Фахівці стверджують, що найточніший градусник для тіла - всім відомий ртутний або галінстановий. Теплопровідність металевих складових приладу дозволяє фіксувати точні показники температури тіла незалежно від оточення, але за умови щільного контакту з тілом людини.

Електронний градусник також найчастіше має крок в 0,1 градуса, як і механічний, а найточніший термометр при цьому володіє похибкою 0,1, що практично не відрізняється від ртутного. До даним типам приладів вимога тільки одне - вимір температури повинно бути проведено строго за рекомендацією виробника.