в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Апарат термомагнітний для лікування простатиту просто Novator (Масажер простати і прогрів 30-43°C)
Апарат для лікування простатиту Простам - призначений для лікування запальних захворювань перед
1600грн.
Податок на обмін: 1600грн.
Апарат термомагнітний для лікування геморою ГЕМОТОН Novator (Температура прогріву 30-43 °C)
Призначено для лікування захворювань прямої кишки в стаціонарах, амбулаторіях, а також в домашніх ум
1400грн.
Податок на обмін: 1400грн.
МАГНІТОТЕРАПІЯ

Ще з давніх часів люди прагнули до ізлечіванію, відновленню і збереженню свого здоров'я, так як розуміли що саме воно є основним джерелом життя. В наш час, вчені довели, що ідеальним джерелом для цього є магнітотерапія. Існують такі види магнітних полів як біжать, пульсуючі, що обертаються і змінні.

Апарати магнітної терапії діють таким чином, що первинні фізико-хімічні феномени, що знаходяться в рідинах і тканинах виводяться на перший план. При цьому агентами впливу магнітотерапії є макромолекули, такі як складні ліпіди і білки. Внаслідок цього вони отримують здатність переборювати мембрани на клітинному рівні. Якщо сказати простіше, то в організмі прискорюються фізико-хімічні явища.

У тканинах, на які впливає апарат для магнітотерапії, збільшується кількість простогладіни, токоферолу і цитокіни. Крім того, дається велика доза іонпараметріческой магнітотерапії, тому мембрани клітин і іонні канали поліпшуються. При діяльності магнітів на організм зменшується зайва збудливість нейронів.

Лікувальний ефект простежується таким чином, що судини розширюються при тому що інтенсивність кровотоку збільшується. У тканинах усувається застій рідин, тому знімаються набряки. Імунна система починає працювати значно краще. Нервова система отримує седативну дію і заспокоюється. Користуватися апаратом магнітотерапії можна навіть в домашніх умовах.