в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Інгалятор "СОЛТПАЙП". Термін придатності 1,5 року

Інгалятор "СОЛТПАЙП". Термін придатності 1,5 року
Наявність: На складі
Виробник Saltpipe
Ціна 470грн.
Кількість:

Наприкінці 20 століття кількість випадків таких захворювань як астма, алергічні риніти та інших хвороб, пов'язаних з проблемами респіраторних шляхів, істотно зросло. Однією з причин цього є велика кількість забруднюючих атмосферу факторів, які щодня «атакують» нашу дихальну систему. Так як уникнути цього ми практично не в силах, то ми повинні «чіcтіть» наші дихальні шляхи також, як ми миємо шкіру або волосся. У цьому нам як зазвичай допомагає природа, а саме кам'яна печерна сіль, а точніше її кристали, т. К. При вдиханні цих крихітних часток ми «очищаємо», розслабляємо та регенерують всю дихальну систему. Проходження курсу лікування в соляних печерах називається спелеотерапія. Однак, відвідування соляних шахт справа недешева, витратна за часом. Такі печерні лікарні існують також в Угорщині, Польщі, Румунії. Саме в Угорщині і був винайдений і запатентований цей простий і ефективний інгалятор двома однодумцями, які самі страждають алергією та астмою і відвідували печери неодноразово.

Отже, Солтпайп - це запатентований інгалятор, в якому вміщені кристали кам'яної солі, за допомогою якої ви можете виробляти інгаляцію у вільний час в будь-якому місці. Кристали солі добувають в соляних шахтах на кордоні Угорщини та Румунії. Згідно з медичною статистикою існує 90% вірогідність поліпшення стану пацієнтів, що мають хвороби респіраторного тракту при правильному використанні інгалятора Солтпайп (соляна трубка).

В ингаляторе знаходяться кристали мінеральної солі, що відноситься до середини миоценового періоду кайнозойської ери. При вдиханні мікрокристали досягають усіх точок респіраторної системи. При щоденному використанні інгалятора протягом 15-20 хвилин помітно поліпшення.

Також інгалятор може впливати на:

✓ алергічні респіраторні реакції (хвороби);
✓ астму і бронхіти;
✓ інфекційні респіраторні хвороби;

Відмінний лікувальний ефект при: алергії на пилок рослин та інших видах алергій дихальних шляхів; бронхіальній астмі, всіх видів бронхітах; будь-яких видів інфекцій дихальних шляхів, коклюші; катаральних ринітах різного походження; частих застудах; респіраторних проблемах, викликаних курінням, пиловим забрудненням легенів; та ін.

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: