в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Електрогрілка ЧИЖ ЕГ-1/220
Електрогрілка ЧИЖ ЕГ-1/220 призначена для місцевого обігріву тіла людини в домашніх умовах, стимулює
350грн.
Податок на обмін: 350грн.
Електрична грілка Gamma GM-80
Грілка електрична (електрогрілка) GAMMA GM 80 - це потрібна і корисна річ в будь-якій сім'ї, це
380грн.
Податок на обмін: 380грн.
ГРІЛКИ

Грілки електричні

Наступ осені супроводжується зниженням температури, і кожна сім'я вибирає для себе найбільш підходящий спосіб, щоб обігріти свій будинок. Коли сидиш перед телевізором або лежиш у ліжку, кондиціонерів або електричних камінів, іноді не вистачає.
Якщо купити електричну грілку, то про холод можна забути! Електрична грілка дуже проста в експлуатації, має різний дизайн і дуже зручна. Зігріває грілка - незамінна річ для літніх людей, у яких повільне кровообіг.
Практичність електричної грілки, полягає в тому, що вона може охоплювати різні частини тіла. Зігріваючий ефект заспокоює нервову систему людини, а також грілку можна використовувати і в лікувальних цілях. Варто тільки покласти електричну грілку на проблемні зони тіла, то через 10-20 хвилин у Вас зменшиться втома і біль. Використовувати грілку можна сидячи на кріслі або зручному стільці, лягти на неї, або покласти на спину.
Не рекомендується також спати на електричних грілках і повертатися, так як всередині грілки присутні дроти під напругою, а це небезпечно!
Електрична грілка - це найтепліше і корисне рішення в холодні дні!