в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Базовано на 3 відгуках.
Аспіратор назальний (соплеотсос) для дітей 0+
Аспіратор назальний (соплеотсос) для дітей 0 + - це апарат для маленьких дітей, які не вміють самост
120грн.
Податок на обмін: 120грн.
АСПІРАТОРИ

Купити аспіратор в Києві і Україні

Назальний аспіратор - це пристосування, призначене для звільнення носової порожнини від слизу маленьким діткам під час захворювання. Купити аспіратор ви можете в нашому інтернет магазині dommedtehniki.com.ua за прийнятною ціною. Ми працюємо по всій території України, тому ви можете замовити доставку в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Донецьк, Дніпродзержинськ, Кременчук та інші міста країни.

Навіщо потрібен назальний аспіратор

Маленькі дітки до трьох років не вміють самостійно звільняти ніс від слизу і тому звичайне захворювання супроводжується нежиттю може перетворити життя батьків в сущий кошмар. Крім того, якщо своєчасно не звільняти носовий прохід від виділень, то це може закінчиться хронічним нежитем, гайморитом, отитом і іншими дуже складними захворюваннями аж до запалення внутрішніх органів.

Навіть якщо не говорити про наслідки, то не складно уявити, що малюкові з закладеним носом буде важко дихати, він буде плакати і вередувати, погано спати і їсти. Саме тому на допомогу повинні прийти батьки з таким обладнанням як аспіратор назальний дитячий, або як його називають в побуті - соплеотсос для того щоб позбавити своє дитинча від дратівної фактора. У нашому інтернет магазині представлені такі торгові марки як B.Well і Чистий носик, чия продукція є найпопулярнішою.

Види назальних аспіратор

1. Аспіратор-спринцівка. Являє собою медичну грушу. Батько її здавлює, випускаючи повітря, вставляючи насадку в одну ніздрю і закриваючи іншу висмоктують вміст. Такий захід, скажімо так, не з приємних.

2. Механічний аспіратор. Один кінець вставляється в ніздрю дитини, а інший в призначений резервуар. Батько повинен видувати повітря з резервуара, активізуючи при цьому відсмоктування. У порівнянні з попереднім методом, цей найбільш ефективний і безпечний, тому що силу втягування можна регулювати самостійно.

3. Електронний аспіратор. Найпростіше пристосування для цих цілей. Батько просто підносить наконечник приладу до ніздрі дитини і натискає на кнопку. Багато моделей, крім основної функції виконують багато інших, наприклад промивання і зволоження носового проходу.

4. Вакуумний аспіратор. До цього пристрою необхідно підключати пилосос. Та й користуватися ним більше двох-трьох разів на день не рекомендується. Використовується для дуже сильних виділень густого характеру.

Купити аспіратор назальний ви можете в нашому інтернет магазині dommedtehniki.com.ua. Наші менеджери розкажуть про переваги всіх моделей, підкажуть як їх правильно використовувати, дадуть якісну консультацію в телефонному режимі. Ми чекаємо вашого дзвінка.