в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Ця категорія порожня.
АПЛІКАТОРИ ЛЯПКО

Купити аплікатор Ляпко в Києві і Україні

Наша сучасна життя пов'язана з навантаженнями на опорно-руховий апарат. Мала рухливість, переїдання, брак фізичного навантаження призводять до захворювань суглобів і порушення обміну речовин.

Аплікатор Ляпко - це медичний виріб голковколювання, що складається з металевих голочок на гумовій основі з різним кроком між ними. Голочки складаються зі сплаву цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Голочка має спеціальну «фізіологічну» заточку: голка поколює шкіру, але не проколює її покрив, не викликає дискомфорту застосування. В основі механізму впливу на організм лежать:

Рефлекторно-механічна дія - це вплив на «активні» рецептори точок тіла, при якому відбувається поліпшення обміну речовин в органах.

Гальвано-електрична дія. Так як голочки на вістрях мають різний напилення металів, соответсвенно утворюється різний потенціал полярної орієнтації катіонів та аніонів, при їх контакті зі шкірою тіла утворюються мікрогальваніческіе струми (мікроелектрофорез). При утворенні гальванічних пар змінюється проникність мембран клітин, іони металів потрапляють ( «перетікають») у внутрішнє середовище організму і беруть участь в біохімічних процесах для поліпшення обміну речовин, передачі імпульсів, притоку капілярної крові.

Як користуватися аплікатором Ляпко

Аплікатор Ляпко застосовують при захворюваннях опорно-рухового апарату, серцево-судинних захворюваннях, інсультах, нервової системи та інших.

Аплікатор Ляпко підбирають з асортименту по потрібному розміру і для тієї частини тіла, де є порушення (хребет, суглоби, шийний відділ). Далі слід вибрати правильну укладку і накладення аплікатора на тіло (при потребі підібрати подушки або виготовити валики під тіло). Час проведення процедури:

Аплікатор Ляпко - протипоказання до застосування

Призначення, підбір і застосування аплікаторів Ляпко краще проводити у консультантів нашої медтехніки або дотримуватися рекомендацій лікаря.

Купити аплікатор Ляпко і весь асортимент: «Килимок», пластини «Квадро», «Народний», «Дует», «Шанс», «Супутник», «М'ячик голчастий», «Краплинка», «Ромашка», лицьової, універсальний і великий валики, пояс «Універсальний», «Чарівна стрічка,« Устілки »Ви можете в інтернет-магазині Будинок Медтехники або замовити доставку в будь-яку точку країни. Ціни вас приємно здивують!

Аплікатор Ляпко впливає швидко і ефективно, зміцнює здоров'я і додає сили. Навіть саме ідеальні ліки швидко закінчується, а аплікатор Ляпко залишиться з Вами назавжди!