в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
DuoLife ПроСелект Medical Formula ProSelect (Онкологія, печінку, імунітет)
DuoLife Medical Formula ProSelect® це харчова добавка, компоненти якої впливають на підвищення а
300грн.
Податок на обмін: 300грн.
БАДИ ТА ВІТАМІНИ

Дієтичні добавки - це спеціальні речовини і компоненти, які об'єднані в комплекси вітамінів, мінералів, рослинних компонентів. Можуть випускатися у формі таблеток, капсул, драже, порошків і прийматися разом з їжею. Купити БАДи рекомендується в тому випадку, коли Вам необхідний цілий комплекс корисних сполук, так як такі композиції значно рідше зустрічаються у вигляді лікарських засобів, ніж у вигляді біологічних добавок. Їх можна приймати як перорально, так і безпосередньо додаючи в їжу, збагачуючи їжу корисними речовинами і посилюючи дію вже наявних в ній вітамінів.

Сьогодні біологічні добавки БАД дуже поширені і часто вживаються жителями України. Помилково думати, що вони відносяться до лікарських препаратів і можуть вилікувати ті чи інші захворювання. Активні добавки - це вітаміни і мінерали, які здатні зміцнити організм і здоров'я, нормалізувати баланс корисних речовин в організм, служити в цілях профілактики захворювань і підвищення імунітету.

Особливості добавок

Помилково думати, що лікування препаратами БАДами можна проводити безконтрольно і нескінченно. До їх складу можуть входити високоактивні сполуки з групи серцевих глікозидів або інші рослинні речовини, які можуть у великій кількості небезпечними для здоров'я людини. Беручи таблетки БАДи для здоров'я, слід суворо дотримуватися рекомендацій інструкції виробника і не перевищувати рекомендованого дозування. Вітаміни БАД не мають сертифіката якості, як у лікарських препаратів, але вони в обов'язковому порядку повинні мати санітарно-гігієнічні умови, які може виступати гарантією якості товару, що купується.

Харчова біологічна добавка найчастіше використовується протягом тривалого часу. Слід пам'ятати, що вживання вмісту однієї або двох платівок не принесе очікуваного результату, і якщо Ви не готові до тривалого прийому, то починати його не варто.
 
В інтернет-магазині «Будинок Медтехники» (Україна) є дієтичні добавки, які будуть сприяти схудненню і очищенню організму. Ці спеціально підібрані мінеральні комплекси активізують процеси розщеплення жирових клітин і виведенню їх з організму, знижує відчуття голоду і кількість їжі, що вживається.
Головне призначення таких добавок - очищення організму і кишечника зокрема. Вони нормалізують мікрофлору, перешкоджають засвоєнню холестерину і виводить їх кишечника радіонукліди та важкі метали.

Щоб правильно визначитися, які найкращі та ефективні БАДи приймати, слід прочитати відгуки пацієнтів, які вже використовують ті чи інші добавки. З цих відгуків можна дізнатися про те, скільки їх приймають, і які результати отримують в результаті лікування.

З метою профілактики захворювань

В інтернет-магазині «Dommedtehniki.com.ua» ефективні і корисні добавки знайде собі кожен. Наші унікальні комплекси охоплюють практично всі області організму, які потребують підтримки і насиченні вітамінами і мінералами. У нас Ви можете купити БАДи для наступних цілей: