в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Доппельгерц® актив Вітаміни для хворих на діабет, шипучі таблетки зі смаком апельсина та маракуї
99грн.
Податок на обмін: 99грн.
Базовано на 2 відгуках.
Доппельгерц® актив.  Вітаміни для діабетиків
Спеціально розроблений комплекс вітамінів і мінеральних речовин для хворих на цукровий діабет. Ві
150грн.
Податок на обмін: 150грн.
Доппельгерц® актив. Витамины для глаз с лютеином
Антиоксидантная защита ваших глаз  Лютеин и зеаксантин — основные компоненты анти
160грн.
Податок на обмін: 160грн.
Доппельгерц® актив от А до Цинка, шипучие таблетки со вкусом персика и маракуйи
Витамины + минеральные вещества. Для обогащения ежедневного рациона питания. Оказывает общеук
100грн.
Податок на обмін: 100грн.
Доппельгерц® актив. Витамины и минералы от А до Цинка
Комплекс витаминов и минеральных веществ – необходим организму для поддержания и улучшения его
135грн.
Податок на обмін: 135грн.
БАДИ ТА ВІТАМІНИ

Історія "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" почалася в 1897 році. Фармацевт Альфред Квайссер заснували невелику фармацевтичну фабрику в Гамбурзі, що виробляла косметичні засоби по догляду за шкірою. Вражаючу завзятість цієї неординарної людини, що володів талантами підприємця, вченого і рекламного агента, дозволило компанії, незважаючи на значні складнощі, утвердиться на ринку фармацевтичних продуктів.

У 1919 році в Ессені фармацевтом Йозефом Петером Хеннесі була винаходів оригінальна рецептура Доппельгерц® енерготоніку, яка практично НЕ зазнала змін до теперішнього часу. Засноване ним надалі підприємство виробляли и успішно продавало Доппельгерц® енерготоніку.

В результаті злиття двох ЦИХ підприємств утворилася компанія "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ", головний офіс якої з 1987 р знаходиться у Фленсбурзі.

Сьогодні "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" - це сучасне хіміко-фавмацевтіческое підприємство, основним напрямком діяльності якого є виробництво та продаж лікарських препаратів, вітамінно-мінеральних комплексів і засобів гігієни порожнини рота. Компанія поставляє свою продукцію більш ніж в 50 країн світу і є одним з провідних виробників в Німеччині. "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" вживає останні досягнення в технології і виробництві, працюючи відповідно до Міжнародних стандартів якості GMP згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я.

На світовому фармацевтичних ринку компанія "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" є одним з визнаних лідерів у виробництві вітамінно-мінеральних комплексів, широко використовуваних в профілактиці багатьох захворювань.

Головною метою компанії "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" є щоденна турбота про здоров'я і збереження гарного самопочуття своїх споживачів. Лікарські препарати, вітамінно-мінеральні комплекси і засобів гігієни порожнини рота, всі продукти, вироблені "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ", є продуктами Надзвичайно високої якості. Компанія НЕ ризикує здоров'ям людей. Ці основне принципи проходять через всю діяльність компанії. Кожен співробітник фірми персонально відповідає за якість продукції, що випускається. Ця вимога до якості є результатом впевненості клієнтів у продуктах компанії "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ".