Доставка по Києву та Одесі

 • Самовивіз з магазинів безкоштовно
 • Курєром по Києву 60-80 грн (залежить від району), по Одесі - 60 грн.

Доставка по Україні

 • Нова Пошта - по тарифам перевізника.
 • Justin - по тарифам перевізника.
 • Укрпошта - 30 грн (передоплата).

Оплата товарів

 • Готівкою (курьєру або при самовивозі).
 • На картку ПриватБанку.
 • Післяплата.

в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Тест-смужки ХелсПро (HealthPro), 50 шт.

Тест-смужки ХелсПро (HealthPro), 50 шт.
Тест-смужки ХелсПро (HealthPro), 50 шт.
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 50
Термін придатності: 08.2022
Виробник Infopia
Країна-виробник: Южная Корея
Бонусні гривні за цю покупку: 19
Ціна 380грн.

Кількість:

Тест-смужки для визначення глюкози в крові HealthPro використовуються разом з глюкометром HealthPro для вимірювання рівня глюкози в крові. Тест-смужки потрібно використати протягом 6 місяців з моменту першого відкриття упаковки.

 • Тип ензиму: Глюкозооксидаза (GOx)
 • Гематокрит 20% - 60%
 • Висока стабільність при низьких і високих температурах.

Система контролю рівня глюкози в крові HealthPro відкалібрована по плазмі крові (результати еквівалентні плазмі крові) з метою порівняння результатів з лабораторним методом. Тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові HealthPro призначені для проведення досліджень поза організмом (використання виключно в діагностиці in vitro). Система контролю рівня глюкози в крові HealthPro призначена для проведення самоконтролю особами, які страждають на діабет, і контролю їх працівниками охорони здоров'я.
У тест-смужках Healthpro впроваджено нову технологію біосенсорів, яка складається з електрохімічних компонентів і вимагає невеликої кількості 0,5 мкл крові, що дозволяє зменшити больові відчуття під час відбору. Глюкометр Healthpro може зберігати 365 показів вимірювання із зазначенням дати і часу. Ви також можете легко зберігати результати вимірювань на комп'ютері (опція). Це дозволить забезпечити більш легкий і кращий спосіб контролю рівня глюкози.

Як визначається:

Глюкоза в зразку крові реагує з електродами тест-смужки, генеруючи електричний струм, який викликає хімічну реакцію. Хід реакції вимірюється датчиком глюметру Healthpro і виводиться на екран у вигляді результату рівня глюкози в крові.
 
Важливі рекомендації:

 1. Перед використанням глюкометра Healthpro і тест-смужок для визначення рівня глюкози, уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації.
 2. Не використовуйте смужки для глюкометра після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці або флаконі, так як це може призвести до помилкових результатів.
 3. Відкриваючи контейнер з тест-смужками вперше, зробіть на наклейці позначку про завершення терміну використання. Через 6 місяців з дати відкриття контейнера слід викинути решту невикористаних тест-смужок Healthpro.
 4. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем з приводу щоденного управління діабет за допомогою системи Healthpro.

Виробник: Infopia ltd., Південна Корея.

Кристина
Базовано на 2 відгуках.


очень хорошие полоски :))
Тарас
Базовано на 2 відгуках.


Доброго дня! Скажіть будь ласка в чому різниця смужок з кодом С14 та С16?

text_answer Доброго дня! Кожна нова упаковка тест-смужок має новий код. Але завдяки автокодіровці, глюкометр сам вибирає потрібний йому код.

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: