в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Тест-смужки ХелсПро (HealthPro), 50 шт.

Тест-смужки ХелсПро (HealthPro), 50 шт.
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 50
Термін придатності: 01.2019
Виробник Infopia
Країна-виробник: Южная Корея
Ціна 380грн.

Кількість:
Базовано на 1 відгуках.   Рейтинг: 5/5.
Основано на 1 отзыве   |  Написати відгук

Тест-смужки для визначення глюкози в крові HealthPro використовуються разом з глюкометром HealthPro для вимірювання рівня глюкози в крові. Тест-смужки потрібно використати протягом 6 місяців з моменту першого відкриття упаковки.

  • Тип ензиму: Глюкозооксидаза (GOx)
  • Гематокрит 20% - 60%
  • Висока стабільність при низьких і високих температурах.

Система контролю рівня глюкози в крові HealthPro відкалібрована по плазмі крові (результати еквівалентні плазмі крові) з метою порівняння результатів з лабораторним методом. Тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові HealthPro призначені для проведення досліджень поза організмом (використання виключно в діагностиці in vitro). Система контролю рівня глюкози в крові HealthPro призначена для проведення самоконтролю особами, які страждають на діабет, і контролю їх працівниками охорони здоров'я.
У тест-смужках Healthpro впроваджено нову технологію біосенсорів, яка складається з електрохімічних компонентів і вимагає невеликої кількості 0,5 мкл крові, що дозволяє зменшити больові відчуття під час відбору. Глюкометр Healthpro може зберігати 365 показів вимірювання із зазначенням дати і часу. Ви також можете легко зберігати результати вимірювань на комп'ютері (опція). Це дозволить забезпечити більш легкий і кращий спосіб контролю рівня глюкози.

Як визначається:

Глюкоза в зразку крові реагує з електродами тест-смужки, генеруючи електричний струм, який викликає хімічну реакцію. Хід реакції вимірюється датчиком глюметру Healthpro і виводиться на екран у вигляді результату рівня глюкози в крові.
 
Важливі рекомендації:

  1. Перед використанням глюкометра Healthpro і тест-смужок для визначення рівня глюкози, уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації.
  2. Не використовуйте смужки для глюкометра після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці або флаконі, так як це може призвести до помилкових результатів.
  3. Відкриваючи контейнер з тест-смужками вперше, зробіть на наклейці позначку про завершення терміну використання. Через 6 місяців з дати відкриття контейнера слід викинути решту невикористаних тест-смужок Healthpro.
  4. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем з приводу щоденного управління діабет за допомогою системи Healthpro.

Виробник: Infopia ltd., Південна Корея.

| Базовано на 1 відгуках.
Доброго дня! Скажіть будь ласка в чому різниця смужок з кодом С14 та С16?

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: