Доставка по Одесі

 • Самовивіз з магазинів безкоштовно
 • Курєром по Одесі - 60 грн.

Доставка по Україні

 • Нова Пошта - по тарифам перевізника.
 • Justin - по тарифам перевізника.
 • Укрпошта - 30 грн (передоплата).

Оплата товарів

 • Готівкою (курьєру або при самовивозі).
 • На картку ПриватБанку.
 • Післяплата.

в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Тест-смужки ГлюНео Лайт (GluNeo Lite), 50 шт.

Тест-смужки ГлюНео Лайт (GluNeo Lite), 50 шт.
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 50
Термін придатності: 10.2022
Виробник Infopia
Країна-виробник: Южная Корея
Бонусні гривні за цю покупку: 18
Ціна 350грн.

Кількість:

Тест-смужки для визначення глюкози в крові GluNEO Lite® використовуються разом з глюкометром GluNEO Lite® для вимірювання рівня глюкози в крові. Система контролю рівня глюкози в крові GluNEO Lite® відкалібрована по плазмі крові (результати еквівалентні плазмі крові) з метою порівняння результатів з лабораторним методом. Тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові GluNEO Lite® призначені для проведення досліджень поза організмом (використання виключно в діагностиці in vitro). Система контролю призначена для проведення самоконтролю особами, які страждають на діабет, і контролю їх працівниками охорони здоров'я.

Тип ензиму: GDH-FAD глюкозодегідрогеназа із застосуванням флавін-аденін динуклеотид.
Такий тип ензиму в тест-смужках мінімізує вплив понад 20 впливають речовин, включаючи мальтозу (міститься в ліках для нирок, льодяниках і сиропі від кашлю, житі, ячмені) і галактозу, які є небезпечними для точного визначення рівня глюкози.
Гематокрит 20% - 65%, дозволяє проводити аналіз у людей будь-якого віку.
Висока стабільність при низьких і високих температурах.
Завдяки тому, що кисень не впливає на даний ензим, можна використовувати не тільки капілярну кров, але також і венозну для самостійного тестування.

 1. Абсолютно нова технологія виготовлення тест - смужок: вона заснована на поліпшенні композиції ферменту (GDH-FAD), який реагує з глюкозою таким чином, що зводить до мінімуму вплив інших вуглеводів, що містяться в краплі крові.
 2. GDH (глюкози дегидрогеназа) - це фермент (ензим), який викликає реакцію, яка витягує електрони з глюкози. FAD (флавін-аденін-динуклеотид) - кофермент, необхідний для реакції ферменту дегідрогенази глюкози.
 3. Таким чином, тест-смужки з технологією GDH-FAD (такі, як смужки до глюкометра GluNeo Lite) не виявляють реактивність до будь-якого іншого, крім глюкози, цукру. Вони також мають кращу теплостійкість і опірністю кисню.

Важливі рекомендації:

 • Перед використанням глюкометра GluNeo Lite ™ і тест-смужок для визначення рівня глюкози, уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації.
 • Не використовуйте смужки для глюкометра після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці або флаконі, так як це може призвести до помилкових результатів.
 • Відкриваючи контейнер з тест-смужками вперше, зробіть на наклейці позначку про завершення терміну використання. Через 6 місяців з дати відкриття контейнера слід викинути решту невикористаних тест-смужок GluNeo Lite ™.
 • Проконсультуйтеся зі своїм лікарем з приводу щоденного управління діабет за допомогою системи GluNeo Lite ™.

Виробник: Infopia ltd., Південна Корея.

Лариса
Базовано на 8 відгуках.


Добрый день! Почему глюкометр Глюнео лайт показывает разные результаты на разных пальцах и на разных руках в одно и тоже время? Специально проверяла и ни один раз не совпало? Не может же за минуту меняться уровень сахара в

text_answer Добрый день. По данному вопросу, Вам необходимо обратиться к официальному представителю:
Україна, м. Львів, 79035 вул. Зелена 149Б
тел.: +38032 242 56 26
Безкоштовна гаряча лінія: 0 800 303 302
Оксана
Базовано на 8 відгуках.


Добрый вечер,уже второй раз заказываю тест полоски,Ответили и доставили очень
быстро,большое спасибо,глюкометр хороший,не подводит,советую приобрести батарейку заранее и положить в карманчик...для прибора прокалывания пальцев подходят от Фирмы
гамма-синие.большое спасибо
Елена
Базовано на 8 відгуках.


Добрый день! Не могу понять, что означают кода 72,96,125..... на баночке пишет низкий, средний высоки кэто как-то на результат как-то влияет?

text_answer Добрый день. В глюкометре Gluneo Lite - автокодировка.
Николай
Базовано на 8 відгуках.


Немогу понять, почему прибор нормально считывает тест полоски с кодами 34,96 а 124,125 несчитывает. Срок годности у них до 2020 г. Контейнеры и упаковка запечатаные заводом,может ли быть неисправен глюкометр?

text_answer Добрый день! Попробуйте обратиться в сервисный центр поддержки клиентов: 0 800 303 302
Виталий
Базовано на 8 відгуках.


А какой код на продаваемой баночке??

text_answer Добрый день, Виталий! Всё зависит, от партии тест-полосок. Но Вам переживать не за что, т.к. в Вашем глюкометре автокодировка
Лера
Базовано на 8 відгуках.


Мне нравится что у этих тест-полосок большой срок годности после вскрытия стерильной упаковки, успеваю использовать весь контейнер. Быстрый вывод результата, точный забор крови. Удачная корейская модель
Вика
Базовано на 8 відгуках.


Глюнео лайт это не только компактный глюкометр, но и отличные тест-полоски. Я выбирала специально этот аппарат, по совету врача. Анализы всегда точные, без погрешностей
Lexus
Базовано на 8 відгуках.


Высокая точность результатов и комфортный сбор крови на анализ. Могу рекомендовать тест-полоски GluNeo Lite и глюкометр для них. Сам пользуюсь таким же

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: