в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Сенсор FreeStyle Libre

Сенсор FreeStyle Libre
Сенсор FreeStyle Libre Сенсор FreeStyle Libre Сенсор FreeStyle Libre Сенсор FreeStyle Libre Сенсор FreeStyle Libre
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 1
Термін придатності: 31.12.2018
Виробник Abbott
Країна-виробник: Великобрит-ия
Ціна 2600грн.
Кількість:

 Як часто потрібно стежити за рівнем цукру в крові? Для деяких з нас відповідь проста - завжди! А за допомогою глюкометра FreeStyle Libre Flash від Abbott цей процес стає максимально швидким, зручним і безболісним!

FreeStyle Libre дозволяє отримувати дані за лічені секунди, а зручний графік на екрані глюкометра розповість вам про поточний стан і динаміку рівня цукру в крові. І все це - без необхідності проколювати пальці!

Як це працює?
Набір FreeStyle Libre складається зі змінного сенсора і пристрою, що зчитує, що відображає показання в зручному графічному форматі.

Змінний сенсор діаметром 3,5 см надійно кріпиться на задній частині плеча, під шкіру вводиться гнучкий вимірювальний волосок довжиною всього 5 мм. Використання сенсора не викликає больових відчуттів, а сам він абсолютно непомітний під одягом. Рівень цукру вимірюється кожну хвилину, всі дані записуються в пам'ять сенсора, який зберігає вимірювання за останні 8 годин. Сенсор дозволяє приймати душ - він водонепроникний на глибині до 1 метра і може перебувати у воді до 30 хвилин. Він також не вимагає попередньої калібрування, оскільки це вже зроблено виробником.

Міняти сенсор слід кожні 14 днів.

Щоб зчитати інформацію, досить піднести глюкометр на відстань 1-4 см до сенсора. При цьому сенсор передає дані навіть через одяг! Глюкометр отримає всі збережені виміри і покаже вам поточний рівень цукру, тенденцію (підвищується або знижується), а також наочний графік зміни рівня цукру за останні 8 годин. Сам пристрій зберігає дані за останні 90 днів, дозволяючи ретроспективно аналізувати рівень цукру в і бачити, де були недоробки в компенсації.

FreeStyle Libre працює і як звичайний глюкометр - вимірює рівень цукру по тест-смужок. Це дуже зручно, оскільки вам не потрібно носити з собою додаткові прилади, якщо виникне необхідність повторного огляду рівня тест-смужками.

Коротка процедура контролю рівня глюкози за допомогою системи моніторингу:

Сенсор (датчик) заздалегідь встановлений і пов'язаний з рідером згідно з інструкцією.

 1. Натисканням кнопки "Старт", включіть пристрій, що зчитує
 2. Піднесіть пристрій, що зчитує до датчика на відстань не більше 4 см (1,5 дюйма) для сканування.
 3. Пристрій, що зчитує покаже рівень глюкози

Встановить ПЗ

            LinkBluCon                          LibreLink                                Liapp

    

Керівництво користувача російською мовою

Інструкція до ПЗ

Опис компонентів і функцій системи:

Рідер (приймач)

Рідер служить для зчитування результатів вимірювань з сенсора (датчика). Для цього досить піднести рідер до датчика на відстань не більше 4 см. Зчитування можливо навіть через одяг, триває воно всього 1 секунду. Дані зберігаються в приймачі до 90 днів (3 місяці). Результати відображаються на великому графічному екрані у вигляді значень і графіків. Приймач так само має можливість вимірювати рівень цукру в крові і тест-смужками, як звичайний глюкометр. Використовуються тест-смужки до глюкометра FreeStyle.

Технічні характеристики рідера:

 • Розміри: 95 мм x 60 мм x 16 мм
 • Вага: 65 грам
 • Харчування: 1 літій-іонний акумулятор
 • Одного заряду вистачає для стандартного використання
 • на 7 днів в якості рідера
 • на 3 дня в якості глюкометра
 • Обсяг пам'яті: на 90 днів стандартного використання
 • Робоча температура: + 10 ° C + 45 ° C
 • Автоматичне відключення: через 1 хв (при використанні в якості глюкометра через 2 хвилини)
 • Радіочастота для зв'язку з сенсором: 13.56 МГц
 • Порт для передачі даних (і зарядки): Micro USB
 • Одиниці виміру: ммоль / л (вибирається при покупці, в подальшому змінити не можна)
 • Діапазон вимірювань глюкометра: 1.1 до 27.8 ммоль / л

Датчик (сенсор)

Водонепроникний сенсор встановлюється на передпліччя. Розмір волоска (голочки), який поміщається в підшкірну клітковину менше 5 мм, а його товщина близько 0.35 мм. Тому установка сенсора практично безболісна. Не дивлячись на те, що вимірювання рівня цукру відбувається в міжклітинної рідини, результати вимірювань практично не запізнюються і мають мінімальну похибку, в порівнянні з результатами вимірювань звичайними глюкометрами з тест-смужками. FreeStyle Libre Flash не вимагає додаткового калібрування. Все це вигідно відрізняє дану систему від інших аналогічних пристроїв. Сенсор проводить вимірювання 1 раз в 15 хвилин і може накопичувати результати вимірювань за 8 годин.

Технічні характеристики сенсора:

 • Розміри: товщина 5 мм і діаметр 35 мм
 • Вага: 5 грам
 • Час використання одного сенсора: до 14 днів, потім він підлягає заміні
 • Обсяг пам'яті сенсора 8 годин
 • Робочий діапазон температур: + 10 ° C + 45 ° C
 • Термін придатності сенсора: 18 місяців
 • Зберігати при температурі: + 4 ° C + 30 ° C

Представлення результатів вимірювань

На моніторі приймача результати вимірювань подаються в динаміці у вигляді графіків зі стрілками трендів, які показують, куди рухається рівень цукру в крові - зростає або падає. При зчитуванні з сенсора результатів вимірювань можна ставити позначки і коментарі. Система FreeStyle Libre дозволяє лікарям і їх пацієнтам отримувати звіт про динаміку зміни рівня цукру в крові протягом дня, що підвищує ефективність лікування і знижує ризик виникнення гіперглікемії. Наприклад можна отримати% нормальних, низьких і високих цукрів протягом дня.

Рівень глюкози в даний момент  Графік актуальних і записаних показників рівня глюкози Стрілки зміни рівня глюкози

На великому сенсорному екрані Ви можете побачити результат останнього виміру (і додати в нього примітки), а також отримати детальний графік зміни рівнів глюкози в перебігу дня. Для наочності він накладається на встановлений інтервал, в межах якого бажано підтримувати рівень глюкози. Стрілки зміни рівнів глюкози (тренди) - напрям в якому змінюється рівень глюкози
Всі дані представлені в профілі AGP (Ambulatory Glucose Profile). Їх також можна передати в комп'ютер через провід USB і обробити за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Ви можете отримати з рідера результати вимірювань за останні 90 днів, а саме: щоденник, щоденний графік, середнє значення рівня глюкози, щоденну зміну рівня глюкози, час встановленого значення, випадки низького рівня глюкози і т.п.

Антон
Базовано на 9 відгуках.


у меня уже полный набор: ридер с чехлом, датчик передачи на телефон остаётся толлько покупать временами этот сенсор. с FreeStyle Libre можно иногда просто забыть сделать замер, а он сам всё сделает и всё на экран выведет
Вика
Базовано на 9 відгуках.


Моему сынишке поставили этот неприятный диагноз, диабет.
Благодаря сенсору FreeStyle мы немного приблизились к обычной жизни. Он всё делает сам, просто нужно считывать результаты. Советую родителям!
Евгений
Базовано на 9 відгуках.


Заказываю сенсоры Libre постоянно в Доммедтехники. Уже так привычно ним пользоваться. Подумываю о том, чтобы купить дополнительный блютуз передатчик на него!
Милана
Базовано на 9 відгуках.


Как только купила этот сенсор, сама не пробовала даже его устанавливать, думала что-то ещё не то сделаю, испорчу и всё, а это не одну тест-полоску запороть, согласитесь)) А потом постепенно приловчилась))
Сергей
Базовано на 9 відгуках.


Не сразу решился на покупку FreeStyle Libre, предпочитал обычные автоматические глюкометры с тест-полосками. Но недавно купил этт прибор, сразу заказал два сенсора к нему. Хороший товар, всё честно!
Алексей
Базовано на 9 відгуках.


как-то заказал сенсор Libre не здесь, повёлся на цену меньшую, хотя куда уже меньше! короче, деньги потерял, прислали просроченый! ничего доказать не смог! покупать ТОЛЬКО ЗДЕСЬ!!!
СветОК
Базовано на 9 відгуках.


перешла на FreeStyle Libre ещё летом, уже пол года как. так привыкла что просто не могу уже на обычные глюкометры смотреть даже! советую доммедтехники, здесь всегда можно купить сенсоры!
Андрей Сергеевич
Базовано на 9 відгуках.


Срок сенсора актуальный, доставили в тот же день. Рекомендую!
Дмитрий
Базовано на 9 відгуках.


интересная штука. заказали ее неделю назад, на следующий день уже доставили курьерской доставкой. обьяснили как пользоваться, проверили и все работает. отдельное спасибо за оперативность

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: