в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Сенсор FreeStyle Libre

Сенсор FreeStyle Libre
Сенсор FreeStyle Libre Сенсор FreeStyle Libre Сенсор FreeStyle Libre Сенсор FreeStyle Libre Сенсор FreeStyle Libre
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 1
Термін придатності: 31.08.2018
Виробник Abbott
Країна-виробник: Германия
Ціна 2500грн.
Кількість:
Базовано на 9 відгуках.   Рейтинг: 5/5.
Основано на 9 отзывах   |  Написати відгук

 Як часто потрібно стежити за рівнем цукру в крові? Для деяких з нас відповідь проста - завжди! А за допомогою глюкометра FreeStyle Libre Flash від Abbott цей процес стає максимально швидким, зручним і безболісним!

FreeStyle Libre дозволяє отримувати дані за лічені секунди, а зручний графік на екрані глюкометра розповість вам про поточний стан і динаміку рівня цукру в крові. І все це - без необхідності проколювати пальці!

Як це працює?
Набір FreeStyle Libre складається зі змінного сенсора і пристрою, що зчитує, що відображає показання в зручному графічному форматі.

Змінний сенсор діаметром 3,5 см надійно кріпиться на задній частині плеча, під шкіру вводиться гнучкий вимірювальний волосок довжиною всього 5 мм. Використання сенсора не викликає больових відчуттів, а сам він абсолютно непомітний під одягом. Рівень цукру вимірюється кожну хвилину, всі дані записуються в пам'ять сенсора, який зберігає вимірювання за останні 8 годин. Сенсор дозволяє приймати душ - він водонепроникний на глибині до 1 метра і може перебувати у воді до 30 хвилин. Він також не вимагає попередньої калібрування, оскільки це вже зроблено виробником.

Міняти сенсор слід кожні 14 днів.

Щоб зчитати інформацію, досить піднести глюкометр на відстань 1-4 см до сенсора. При цьому сенсор передає дані навіть через одяг! Глюкометр отримає всі збережені виміри і покаже вам поточний рівень цукру, тенденцію (підвищується або знижується), а також наочний графік зміни рівня цукру за останні 8 годин. Сам пристрій зберігає дані за останні 90 днів, дозволяючи ретроспективно аналізувати рівень цукру в і бачити, де були недоробки в компенсації.

FreeStyle Libre працює і як звичайний глюкометр - вимірює рівень цукру по тест-смужок. Це дуже зручно, оскільки вам не потрібно носити з собою додаткові прилади, якщо виникне необхідність повторного огляду рівня тест-смужками.

Коротка процедура контролю рівня глюкози за допомогою системи моніторингу:

Сенсор (датчик) заздалегідь встановлений і пов'язаний з рідером згідно з інструкцією.

 1. Натисканням кнопки "Старт", включіть пристрій, що зчитує
 2. Піднесіть пристрій, що зчитує до датчика на відстань не більше 4 см (1,5 дюйма) для сканування.
 3. Пристрій, що зчитує покаже рівень глюкози

Встановить ПЗ

            LinkBluCon                          LibreLink                                Liapp

    

Керівництво користувача російською мовою

Інструкція до ПЗ

Опис компонентів і функцій системи:

Рідер (приймач)

Рідер служить для зчитування результатів вимірювань з сенсора (датчика). Для цього досить піднести рідер до датчика на відстань не більше 4 см. Зчитування можливо навіть через одяг, триває воно всього 1 секунду. Дані зберігаються в приймачі до 90 днів (3 місяці). Результати відображаються на великому графічному екрані у вигляді значень і графіків. Приймач так само має можливість вимірювати рівень цукру в крові і тест-смужками, як звичайний глюкометр. Використовуються тест-смужки до глюкометра FreeStyle.

Технічні характеристики рідера:

 • Розміри: 95 мм x 60 мм x 16 мм
 • Вага: 65 грам
 • Харчування: 1 літій-іонний акумулятор
 • Одного заряду вистачає для стандартного використання
 • на 7 днів в якості рідера
 • на 3 дня в якості глюкометра
 • Обсяг пам'яті: на 90 днів стандартного використання
 • Робоча температура: + 10 ° C + 45 ° C
 • Автоматичне відключення: через 1 хв (при використанні в якості глюкометра через 2 хвилини)
 • Радіочастота для зв'язку з сенсором: 13.56 МГц
 • Порт для передачі даних (і зарядки): Micro USB
 • Одиниці виміру: ммоль / л (вибирається при покупці, в подальшому змінити не можна)
 • Діапазон вимірювань глюкометра: 1.1 до 27.8 ммоль / л
 • Виробник: Abbott Laboratories (Великобританія)

Датчик (сенсор)

Водонепроникний сенсор встановлюється на передпліччя. Розмір волоска (голочки), який поміщається в підшкірну клітковину менше 5 мм, а його товщина близько 0.35 мм. Тому установка сенсора практично безболісна. Не дивлячись на те, що вимірювання рівня цукру відбувається в міжклітинної рідини, результати вимірювань практично не запізнюються і мають мінімальну похибку, в порівнянні з результатами вимірювань звичайними глюкометрами з тест-смужками. FreeStyle Libre Flash не вимагає додаткового калібрування. Все це вигідно відрізняє дану систему від інших аналогічних пристроїв. Сенсор проводить вимірювання 1 раз в 15 хвилин і може накопичувати результати вимірювань за 8 годин.

Технічні характеристики сенсора:

 • Розміри: товщина 5 мм і діаметр 35 мм
 • Вага: 5 грам
 • Час використання одного сенсора: до 14 днів, потім він підлягає заміні
 • Обсяг пам'яті сенсора 8 годин
 • Робочий діапазон температур: + 10 ° C + 45 ° C
 • Термін придатності сенсора: 18 місяців
 • Зберігати при температурі: + 4 ° C + 30 ° C

Представлення результатів вимірювань

На моніторі приймача результати вимірювань подаються в динаміці у вигляді графіків зі стрілками трендів, які показують, куди рухається рівень цукру в крові - зростає або падає. При зчитуванні з сенсора результатів вимірювань можна ставити позначки і коментарі. Система FreeStyle Libre дозволяє лікарям і їх пацієнтам отримувати звіт про динаміку зміни рівня цукру в крові протягом дня, що підвищує ефективність лікування і знижує ризик виникнення гіперглікемії. Наприклад можна отримати% нормальних, низьких і високих цукрів протягом дня.

Рівень глюкози в даний момент  Графік актуальних і записаних показників рівня глюкози Стрілки зміни рівня глюкози

На великому сенсорному екрані Ви можете побачити результат останнього виміру (і додати в нього примітки), а також отримати детальний графік зміни рівнів глюкози в перебігу дня. Для наочності він накладається на встановлений інтервал, в межах якого бажано підтримувати рівень глюкози. Стрілки зміни рівнів глюкози (тренди) - напрям в якому змінюється рівень глюкози
Всі дані представлені в профілі AGP (Ambulatory Glucose Profile). Їх також можна передати в комп'ютер через провід USB і обробити за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Ви можете отримати з рідера результати вимірювань за останні 90 днів, а саме: щоденник, щоденний графік, середнє значення рівня глюкози, щоденну зміну рівня глюкози, час встановленого значення, випадки низького рівня глюкози і т.п.

| Базовано на 9 відгуках.
у меня уже полный набор: ридер с чехлом, датчик передачи на телефон остаётся толлько покупать временами этот сенсор. с FreeStyle Libre можно иногда просто забыть сделать замер, а он сам всё сделает и всё на экран выведет
| Базовано на 9 відгуках.
Моему сынишке поставили этот неприятный диагноз, диабет. Благодаря сенсору FreeStyle мы немного приблизились к обычной жизни. Он всё делает сам, просто нужно считывать результаты. Советую родителям!
| Базовано на 9 відгуках.
Заказываю сенсоры Libre постоянно в Доммедтехники. Уже так привычно ним пользоваться. Подумываю о том, чтобы купить дополнительный блютуз передатчик на него!
| Базовано на 9 відгуках.
Как только купила этот сенсор, сама не пробовала даже его устанавливать, думала что-то ещё не то сделаю, испорчу и всё, а это не одну тест-полоску запороть, согласитесь)) А потом постепенно приловчилась))
| Базовано на 9 відгуках.
Не сразу решился на покупку FreeStyle Libre, предпочитал обычные автоматические глюкометры с тест-полосками. Но недавно купил этт прибор, сразу заказал два сенсора к нему. Хороший товар, всё честно!

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: