Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus) купити по кращій ціні в Київі, Львові та Україні

в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus)

Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus)
Наявність: На складі
Виробник 77 Electronika
Ціна 489.0грн.
Кількість:

Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus) - це представник лінійки високотехнологічних глюкометрів з функцією голосового супроводу (так званих «говорять» глюкометрів). Розроблений кваліфікованими угорськими фахівцями компанії 77Elektronika, які мають більш ніж 30-річний досвід у створенні медтехніки для лабораторної та домашньої діагностики, він покликаний вивести можливості самоконтролю для людей з захворюванням на цукровий діабет на новий рівень.

Швидкий тест - точний результат

В основі глюкометра SensoLite Nova Plus лежить унікальна біосенсорна технологія нового покоління. Це забезпечує пристрою високу точність вимірювання, вимагаючи при цьому мінімальна кількість крові і часу для проведення тесту. Для визначення рівня цукру в крові глюкометра досить 0.5 мікролітрів крові, нанесених на тест-смужку.

Кому варто купити глюкометр SensoLite Nova Plus?

Унікальна особливість моделі Нова Плюс - це звуковий супровід роботи приладу. Глюкометр розроблений спеціально для людей з поганим або ослабленим зором, щоб допомогти їм контролювати своєї діабет, покладаючись не тільки на дані виводяться на екран. Пристрій зрозуміло і доступно озвучує російською мовою хід вимірювання, а також отримані результати.

Можливості та переваги

Гнучкість функціональних можливостей і діюча на глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс ціна роблять його оптимальним співвідношенням ціни і якості. Проводячи тест не більше ніж за 5 секунд, пристрій не тільки забезпечує високу точність результатів, але також можливість їх збереження в осередках вбудованої пам'яті. Глюкометр здатний запам'ятовувати результати останніх 500 вимірювань, фіксуючи разом з рівнем цукру дату і час проведення тесту, що дає можливість відстежувати тенденції зміни показників в залежності від різних факторів. Крім цього, вбудований в Вашому телефоні дозволяє виводити середнє значення на основі останніх вимірювань за одну/два тижні або 28 днів.

Де замовити глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс?

Ви можете купити глюкометр SensoLite Nova Plus в інтернет-магазині Доммедтехнікі з доставкою по Києву, а також в інші міста України (Дніпропетровськ, Одеса, Харків).

В комплекті:

 • пристрій для безболісного проколювання
 • 10 ланцетів
 • насадка для взяття крові з альтернативних місць
 • 10 тест-смужок
 • контрольна тест-смужка для перевірки приладу
 • зручний чохол
 • інструкція
 • гарантійний талон

Апарат калібрувати по цільної крові. Алгоритм вимірювання дуже простий і чіткий. Він теж повністю озвучений.

Це також значно полегшує користування приладом.

 • Повний набір функцій, пам'ять на 500 вимірювань, середнє значення за 7, 14, 28 днів.
 • Автоматичне включення, при введенні в прилад тест-смужки.
 • Мінімальна кількість крові для тесту -0,5мкл.
 • Результат через 5сек.
 • Діапазон вимірювань 1,1-33,3ммоль / л
 • Введення коду тест-смужок за допомогою кодової пластини або вручну, зручне і просте управління настройками - трьома кнопками, великий рідкокристалічний дисплей.
 • Можливість відключення функції звукового супроводу.
 • Гарантія 3 роки.

Методика визначення цукру крові за допомогою глюкометра СенсоЛайт Нова, не викличе труднощі у користувача будь-якого віку, будь-якого досвіду спілкування з електронними пристроями і з будь-якими проблемами зору.
1. Вставити тест-смужку в глюкометр, при цьому він автоматично включиться.
2. Проколоть палець за допомогою пристрою для безболісного проколювання (ручка для проколювання), яке входить в комплект глюкометра СенсоЛайт Нова.
3. Нанести отриману, мінімальну (0,5 мкл) краплю крові на тест-смужку і через 5 сек. на великому рідкокристалічному дисплеї, буде відображено значення вашого цукру в крові.
4. Вийняти тест-смужку з глюкометра, при цьому він автоматично вимкнеться, а отриманий результат залишиться в пам'яті приладу.


Всі дії супроводжуються голосовими підказками.
Вимірювання можна проводити не виймаючи глюкометр з футляра.

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: