Неінвазивний глюкометр Freestyle Libre (mg/dl) купити по кращій ціні в Київі, Львові та Україні

в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Неінвазивний глюкометр Freestyle Libre (mg/dl)

Неінвазивний глюкометр Freestyle Libre (mg/dl)
Неінвазивний глюкометр Freestyle Libre (mg/dl) Неінвазивний глюкометр Freestyle Libre (mg/dl) Неінвазивний глюкометр Freestyle Libre (mg/dl) Неінвазивний глюкометр Freestyle Libre (mg/dl)
Наявність: На складі
Виробник Abbott
Ціна 4000.0грн. 3400.0грн.
Кількість:

Новий продукт від компанії Abbott став справжнім хітом. В Європі FreeStyle Libre б'є рекорди з продажу, а в США, де він ще проходить процес сертифікації, його чекають як головний must-have 2016 року. По суті, компанія запропонувала абсолютно нову концепцію - якийсь гібрид глюкометра і моніторингу (CGM). Для ноу-хау навіть придумали унікальну назву «флеш-моніторинг глюкози» (від англ. Flash - миттєвий). У російській варіанті девайс охрестили неінвазивним глюкометром з функцією моніторингу.

Прилад складається з двох компонентів:

  1. Невеликий круглий сенсор 35 мм в діаметрі і 5 мм у висоту - кріпиться на шкіру за допомогою клейкого підстави. Сенсор працює протягом 14 днів з моменту установки. Вимірює глюкозу кожні 15 хвилин (автоматично) і в разі потреби в будь-який час (хоч кожну хвилину).
  2. Рідер (пульт) з «touch screen» меню, який потрібно підносити до сенсора для того, щоб вважати (сканувати) його свідчення. При кожному скануванні користувач одночасно робить дві речі: дізнається поточний результат цукру (подібно тесту за допомогою глюкометра, тільки "безкровно") і отримує / оновлює дані про цукрові коливаннях за останні 8 годин. Вимірювання цукру відбувається щохвилини і автоматично зберігається в пам'яті телефону, а потім при скануванні ці дані завантажуються на пульт-рідер. Сканування займає не більше пари секунд, після чого на екрані відображається графік, поточне значення цукру, а також динаміка його руху за допомогою відповідних стрілок (вгору, вниз або рівно).

По суті, робота FreeStyle Libre дуже нагадує звичайний моніторинг CGM. Різниця лише в тому, що сенсор не посилає дані на пульт постійно, він накопичує їх у пам'яті і вивантажує на монітор при кожному скануванні. Головне - не забувати підносити пульт до сенсора кожні 8 годин для безперебійної подачі інформації. Кількість зчитувань не обмежена.

Дозволений до використання дітям від 4-х років

Немає потреби калібрувати за допомогою звичайного глюкометра. Це звучить як наукова фантастика. Будь-моніторинг вимагає повноцінної ( «повнокровним») калібрування. На цьому умови заснований принцип його роботи, а саме, відстежувати зміни, виходячи з заданої точки відліку. За словами виробника, механізм Libre настільки тонко і точно налаштований, що він замінює собою звичний інвазивний глюкометр і не вимагає повторного огляду результатів. Точність за шкалою MARD 11,4% (відсоток помилок).

Розмір має значення. У випадку з "wearable electronics" (електронні прилади для носіння на тілі) габарити мають вирішальне значення. Він компактний і плоский, не чіпляє одяг і виглядає дуже акуратно.

Проста установка. Сенсор кріпиться на верхню частину руки (плече) за допомогою аплікатора. Процедура повністю безболісна і займає не більше 15 секунд. Стороння допомога при Устанвка не потрібно - всі маніпуляції можна виконати однією рукою. Ніяких додаткових елементів, запобіжників - натиснув на аплікатор і сенсор на місці. Через годину настройки прилад готовий до роботи.

Переваги:

  • цілодобовий моніторинг глюкози без проколювання пальців;
  • зручний безконтактний збір даних (працює через одяг, в т.ч зимову);
  • можливість відстежувати глюкозу вночі у дітей без пробудження;
  • рідер показує динаміку рівня цукру (як змінюється глюкоза в даний момент: знижується, підвищується або несуттєво змінюється);
  • можливість приймати водні процедури без знімання сенсора (в т.ч басейн, сауна);
  • прилад не вимагає калібрування і дає досить точні значення;
  • прилад сам робить графіки, схеми, таблиці, що дозволяють зрозуміти поточний стан і вжити необхідних заходів;
  • прилад також вважає рівень глікованого гемоглобіну;
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: