в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Базовано на 3 відгуках.
 Медичний антіклей в спреї Niltac (НІЛТАК), 50мл.
Медичний Антіклеі Niltac / НІЛТАК для безболісного видалення пластирів, сенсорів і канюль. Спрей
300грн.
Податок на обмін: 300грн.
Базовано на 3 відгуках.
Серветки спиртові медичні
Шановні покупці! Продукт "Серветки спиртові медичні", потрапляє в категорію тих товарів, я
40грн.
Податок на обмін: 40грн.
Базовано на 3 відгуках.
Пластир прозорий для фіксації сенсору FreeStyle Libre (10*12 см)
Прозорий пластир для фіксації сенсору FreeStyle Libre є абсолютно прозору липку стрічку, розмір
30грн.
Податок на обмін: 30грн.
Кінезіо тейп спортивний Sports Therapy Kinesiology Tape, 5 см х 5 м (чорний)
Кінезіо тейп (Кінезіотейп, kinesiology tape) - еластична адгезивная стрічка з бавовни на клейко
120грн.
Податок на обмін: 120грн.
Кінезіо тейп спортивний Sports Therapy Kinesiology Tape, 5 см х 5 м (червоний)
Кінезіо тейп (Кінезіотейп, kinesiology tape) - еластична адгезивная стрічка з бавовни на клейко
120грн.
Податок на обмін: 120грн.
Кінезіо тейп спортивний Sports Therapy Kinesiology Tape, 5 см х 5 м (рожевий)
Кінезіо тейп (Кінезіотейп, kinesiology tape) - еластична адгезивная стрічка з бавовни на клейко
120грн.
Податок на обмін: 120грн.
Кінезіо тейп спортивний Sports Therapy Kinesiology Tape, 5 см х 5 м (блакитний)
Кінезіо тейп (Кінезіотейп, kinesiology tape) - еластична адгезивная стрічка з бавовни на клейко
120грн.
Податок на обмін: 120грн.
Базовано на 1 відгуках.
Кінезіо тейп спортивний Sports Therapy Kinesiology Tape, 5 см х 5 м (бежевий)
Кінезіо тейп (Кінезіотейп, kinesiology tape) - еластична адгезивная стрічка з бавовни на клейко
120грн.
Податок на обмін: 120грн.
Базовано на 6 відгуках.
Захисна плівка для шкіри спрей Silesse (Сілесс), 50 мл.
Захисна плівка Silesse захищає чутливу шкіру від сверблячки, подразнень і почервоніння Захисна пл
300грн.
Податок на обмін: 300грн.
Швидкодіючий спрей для зняття кінезіологічні тейпов High Tech Aerosol HTA Tape Off, 200 мл.
Швидкодіючий спрей HTA Tape Off швидко і безболісно допомагає зняти кінезіологічні тейп, пластир з п
160грн.
Податок на обмін: 160грн.
DEXCOM

Dexcom - набагато більше, ніж просто система безперервного моніторингу глюкози в крові. Це інноваційне рішення, можливість отримати більше свободи, побачити детальну картину зміни рівня цукру в організмі і позбутися від більшості неприємних наслідків цукрового діабету.

Нормальний рівень цукру - в межах від 3,2 до 5,5 ммоль / л (зазвичай він не йде з діапазону 4-5 ммоль / л з можливим короткостроковим підвищенням на кілька хвилин, після їжі до 7 ммоль / л). Однак для хворих на діабет, з огляду на використання давно застарілих методик лікування, більшість ендокринологів з країн СНД допускають більш високий рівень. Різкі коливання цукру в крові і часте досягнення критичної норми загрожує серйозними наслідками: капіляри стають крихкими і ламкими, починають закупорюватися. Погіршується кровопостачання різних органів. Страждають нирки, серце, падає зір, погіршується імунітет, будь-яка ранка може перетворитися на незагойна виразку. Більшість пацієнтів з США і ЄС давно забули про багато проблем, і все завдяки просунутим методам лікування і використання безперервних систем моніторингу глюкози в крові.

На відміну від звичайних глюкометрів, детально відображає динаміку змін на протязі всього дня. Заміри глюкози абсолютно безболісні, робляться кожні 5 хвилин. В результаті вдається точно скорегувати інсулінозамещающую терапію і домогтися збереження рівня глюкози в межах норми. У разі досягнення критичної зони пристрій подасть звуковий сигнал.

Кому підійде глюкометр без смужок?

«Глюкометр без крові» сертифікований FDA (орган в США, що займається перевіркою і ліцензуванням медичних препаратів і харчових продуктів).

Ідеально підходить для:

для всіх хворих на цукровий діабет у віці від 18 років, хто хоче поліпшити якість життя і позбутися від постійних зборів крові.

 

З чого складається система моніторингу цукру?

Система постійного вимірювання рівня глюкози складається з трьох елементів: ресивер, сенсор, трансмітер.


 Ресивер - це основний блок обробки інформації, пристрій за розміром схоже з невеликим мобільним телефоном, оснащений великим дисплеєм. Саме тут на основі отриманих результатів будуються графіки, виконуються настройки. Ресивер купується одноразово.

 Сенсор - невелике пластикове пристрій з тонкої (трохи товщі людської волосини) голкою. Фактично, це більш просунутий аналог тест-смужок. Сенсор з допомогою лейкопластиру кріпиться на стегні, животі або передпліччя і цілодобово вимірює рівень цукру в міжклітинної рідини. Установка займає кілька секунд. Сенсор розрахований на безперервну роботу на протязі 7 днів. Після потрібно його замінити.

 

 Трансмітер - це передавач, який кріпиться до сенсора і за допомогою бездротової технології передає отриману інформацію на ресивер. Один трансмітер розрахований на роботу до 6 місяців.

 

Як працює система? Які переваги її використання?

Глюкометр без тест-смужок вимірює рівень цукру в міжклітинної рідини підшкірного жирового шару. Тому важливо пам'ятати, що показання приладу будуть запізнюватися на 15-20 хвилин в порівнянні з аналізом по цільної крові. Натомість ви рятуєтеся від необхідності проколювати пальці по 5-10 разів в день.

Вимірювання виконуються абсолютно безболісно кожні 5 хвилин - на екрані будується детальний графік, який показує зміни цукру в динаміці. Різкі коливання рівня глюкози позначаються стрілками, в разі досягнення до критичного рівня ресивер подасть звуковий сигнал. Тепер можна забути про будильниках і безсонні ночі. Можна спати спокійно, а в разі небезпеки глюкометр без тест-смужок розбудить сам.

Ресивер здатний приймати сигнали на відстані 6 метрів (20 футів). Невеликий сенсор непомітний під одягом, може кріпитися на стегно, зовнішню сторону передпліччя або животі.

Зверніть увагу! Dexcom потрібно калібрувати 2 рази в день, роблячи паралельно аналіз за допомогою звичайного глюкометра.

Представлення результатів вимірювань

Глюкометр без тест-смужок Dexcom - це американський прилад, тому результати відображаються в мг / дл. На жаль, вибрати європейську систему вимірювання (ммоль / л) неможливо. Однак з використанням приладу не виникне проблем - спеціальна зелена зона, дозволить побачити, коли вміст цукру вийде за межі норми.