Русский Украинский

Чи можливо запобігти діабету таблетками інсуліну?

Чи можливо запобігти діабету таблетками інсуліну?

Чи можливо запобігти діабету таблетками інсуліну?

Вчені хочуть зрозуміти, чи допоможе таблетований інсулін попередити таку небезпечну хворобу, як діабет, особливо тим, хто має спадкові й інші ризики. Раніше вже було проведено схоже дослідження, в якому брали участь тільки діти зі схильністю до діабету. У результаті виявилося, що прийом інсуліну в таблетках змінює процеси в імунній системі, і стримує розвиток хвороби.

На цей раз готується нове дослідження, в якому братимуть участь 400 чоловік (дорослі і діти) з високим ризиком розвитку діабету першого типу. Фахівці планують ретельно все проаналізувати, щоб переконатися, що приймаючи інсулін перорально, контролювати СД стане набагато простіше.

Хоча, як кажуть фахівці, якщо таблетований інсулін буде лише стримувати якийсь час цукровий діабет і його розвиток, то це також хоч і маленька, але вже перемога.

Завдяки безкоштовного додатку вДіабете, будьте завжди в курсі всіх медичних відкриттів і цікавих новин. Додаток також включає соціальну мережу для діабетиків, де Ви зможете спілкуватися і ділитися досвідом без кордонів і умовних рамок. Покрокові кулінарні рецепти, в яких вже пораховані не тільки калорії, але і хлібні одиниці. Харчуйтеся правильно і готуйте з любов'ю!

вДіабете - перша мобільна соціальна мережа для діабетиків!