Русский Украинский

News Headlines

Акція до Всесвітнього дня боротьби з діабетом

З 14 по 21 листопада ми проводимо акцію для всіх наших клієнтів, які купують діабетичну продукцію - знижки на популярні товари, а також приємні подарунки. Акція діє для зареєстрованих і незареєстрованих клієнтів магазину. Не пропустіть можливість взяти участь в акції від Будинок медтехніки. ..
Full Article

Posted: 09.11.2015

У США знайшли спосіб знизити захворюваність діабетом

Виявлення людей з преддиабетом стало набагато простіше завдяки новому відкриттю американських учених. Важко переоцінити важливість і користь цього дослідження, адже запобігти переходу предіабета в наступну стадію можна, якщо своєчасно вживати необхідних заходів. Основна складність полягає в рівні г ..
Full Article

Posted: 10.10.2015

Чи можливо запобігти діабету таблетками інсуліну?

Вчені хочуть зрозуміти, чи допоможе таблетований інсулін попередити таку небезпечну хворобу, як діабет, особливо тим, хто має спадкові й інші ризики. Раніше вже було проведено схоже дослідження, в якому брали участь тільки діти зі схильністю до діабету. У результаті виявилося, що прийом інсуліну в т ..
Full Article

Posted: 10.08.2015

Додаток вДіабеті на iPhone та iPad

Приложение «вДиабете» − врач, помощник и друг в одном лице!   «вДиабете» ― новинка в мире мобильных приложений, созданная программистами совместно с врачами-эндокринологами и диетологами, чтобы облегчить жизнь диабетикам и их родственникам. Ежедневная ..
Full Article

Posted: 08.07.2015