в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Тонометр автомат на зап'ястя UB-201

Тонометр автомат на зап'ястя UB-201
Наявність: Распродано
Виробник And
Ціна 1100грн.
Notify if available
Опис

Пропонуємо купити тонометр автоматичний на зап'ясті UB-201 - одну з найбільш компактних і легких моделей серед сучасної техніки для вимірювання артеріального тиску. Виробник приладу - японська компанія-розробник медичної техніки «Ей енд Ді» - вирішив не перенавантажувати пристрій складним непотрібним функціоналом, залишивши тільки найнеобхідніше. Це дозволило отримати недорогий якісний тонометр, якому можна довірити своє здоров'я.

Менший корпус для більшого комфорту

Особливість і головне достоїнство тонометра автоматичного на зап'ясті UB-201 - унікальний компактний дизайн. Прилад є безсумнівним лідером серед найзручніших тонометрів: його конструкція настільки проста, що кількість її елементів зведене до мінімуму. У цій моделі немає незручною довгої трубки для накачування повітря в манжету - пристрій кріпиться разом з нею на руку. Це дозволяє не тільки зручно працювати з тонометром, але також зручно зберігати і брати його собою у відрядження, на відпочинок або в поїздку.

Доступно про складне

Простота і лаконічність дизайну дозволяють відразу приступити до роботи навіть людині, що вирішила купити тонометр автоматичний на зап'ясті UB-201 в інтернет-магазині. Робота з тонометром здійснюється за допомогою кнопки включення / виключення, яка є єдиним елементом управління пристроєм. Відразу після запуску апарат в автоматичному режимі накачує повітря і фіксує отримані результати, виводячи їх на великий зручний дисплей. Крім безпосередньо артеріального тиску тонометр також знімає показники частоти пульсації серця.

Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: