Набір: Інсулінові голки "Novofine 6 мм" (2 уп.)

Акція
Топ
В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 200
  • Термін придатності: 05.2023
  • Країна-виробник: Дания
  • Бонусні бали: 44
900грн -2 %
Your discount: 20грн

880грн
Скорочений опис
Голки інсулінові Novofine (2 уп.) – голки одноразового застосування для ін'єкцій інсуліну. Вони сумісні з переважно шприц-ручок, які продаються на території України. Люди, які страждають на діабет, підтверджують, що успі... Читати далі...

Голки інсулінові Novofine (2 уп.) – голки одноразового застосування для ін'єкцій інсуліну. Вони сумісні з переважно шприц-ручок, які продаються на території України.

Люди, які страждають на діабет, підтверджують, що успіх лікування діабету часто залежить від техніки, що застосовується Вами, а зокрема саме інсулінові голки.

Правильно підібрана шприц-ручка, голка та ін'єктор – запорука не тільки безболісної процедури та зручності, а й усього процесу лікування, який призначає лікар.

Для успішного лікування, вищої якості та ефективності роботи рекомендується купити інсулінові голки Novofine (2 уп.).

Інноваційні технології

У виробництві голок Новофайн використовувалися передові технології обробки матеріалу. Основним завданням виробника стала мінімізація хворобливих відчуттів, позбутися кровотеч та інших менш неприємних моментів. Силіконове покриття та електронне полірування забезпечує оптимізацію всіх вищевказаних проблем.

Для зручності застосування досконалі такі дії:

  1. Голки мають великий внутрішній діаметр, через що знижується тиск та опір під час ін'єкції.
  2. Форми та конструкція голок Новофайн гарантують правильне надходження інсуліну в організм, чим збільшує ефективність проведення курсу інсулінової терапії.

Кожна голка Новофайн має:

  • Зручний та максимально міцний ковпачок, через який несвоєчасне проникнення голки неможливе;
  • Для забезпечення більшої безпеки на внутрішньому ковпаку розташований фланець, що захищає від випадкових поранень при використанні голки.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email